1.jpg

Plakat pielgrzymki

Plakat Rowerowej Pielgrzymki Głogowskiej 2018

Newsletter

Pomogli nam

 

 

 

 

Miasto Głogów

Powiat Głogowski

Gmina Jerzmanowa

Farby Artur Kulik

SITA Głogów

PWiK Głogów

Gmina Grębocice

Sanktuarium Jutrzenki Nadziei w Grodowcu

Centrum Kultury w Rudnej

Miasto Ścinawa

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ścinawie

Sołectwo Godzięcin

Miasto Oborniki Śląskie

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Obornikach Śląskich

Parafia pw. św. Judy Tadeusza i Antoniego Padewskiego w Obornikach Śląskich

Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy

Sołectwo Łozina

Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w Borowej

Sołectwo Karwiniec

Miasto Namysłów

Parafia pw. św. Franciszka i św. Piotra z Alkantary w Namysłowie

Policja Namysłów

Gmina Świerczów

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pokoju

Sołectwo Bierdzany

Miasto Olesno

Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Oleśnie

Parafia pw. Bożego Ciała w Oleśnie

Policja Częstochowa

VII Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę 2018

Mija kolejny rok, zbliżamy się do kolejnych wakacji, a to oznacza, że przed nami kolejna pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. Będzie to już VII Rowerowa Pielgrzymka Głogowska na Jasną Górę, dla wyruszających z Głogowa odbędzie się ona w dniach 28 czerwca - 1 lipca 2018 r., a dla pielgrzymów wyjeżdżających z Zielonej Góry w dniach 27 czerwca - 1 lipca 2018 r.

Jeśli chcesz podjąć trud pielgrzymki w jakiejś intencji, ofiarować go za kogoś lub siebie, a przy tym odbyć rekolekcje na rowerze, aby zbliżyć się do Boga zapraszamy do uczestnictwa.

Na pielgrzymkę od czerwca będzie można się zapisać w parafii NMP Królowej Polski w Głogowie, Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Zielonej Górze lub poprzez formularz zapisów dostępny na naszej stronie internetowej. Koszt pielgrzymki z Głogowa to 150zł, a z Zielonej Góry to 170zł, w którym zawarty jest przewóz bagażu, noclegi, pełne wyżywienie, opieka medyczna. Istnieje również możliwość powrotu z Jasnej Góry autobusem. Koszt powrotu do Głogowa to 70zł, a do Zielonej Góry 80zł - zapewniamy przewóz bagażu oraz roweru. Przyjazd do Głogowa planowany jest na godz. 21:00, do Zielonej Góry 22:00 - 1 lipca 2018 w niedzielę.

W tym roku planujemy wydanie kolejnej edycji pielgrzymkowych koszulek rowerowych. Więcej szczegółów odnośnie koszulek rowerowych.

Oficjalne rozpoczęcie pielgrzymki odbędzie się podczas mszy św. o godz. 18:30 odprawionej w środę 27 czerwca 2018 r., w kościele NMP Królowej Polski w Głogowie. Zapraszamy do udziału w Eucharystii wszystkich pielgrzymów, sponsorów oraz sympatyków i przyjaciół pielgrzymki.

Warto zapoznać się z przydatnymi informacjami o pielgrzymce oraz śledzić naszą stronę internetową, gdzie będziemy zamieszczać wszystkie informacje odnośnie tegorocznej pielgrzymki. Jesteśmy też na Facebook'u, polub nas i otrzymuj informacje bezpośrednio na swoim Facebook'u.

Prywatność

Legetøj og BørnetøjTurtle