Spotkania organizacyjne przed pielgrzymką A. D. 2025
Zapraszamy na spotkania organizacyjne przed XIV Rowerową Pielgrzymką Głogowską na Jasną Górę. Na spotkaniach będą przekazane najważniejsze informacje organizacyjne odnośnie tegorocznej pielgrzymki. Będzie także możliwość zapisania się i wniesienia opłaty za pielgrzymkę. Spotkania odbędą się w Nowej Soli, Nowogrodzie Bobrzańskim i Głogowie.
Terminy spotkań:
- 20.06.2025 r., godz. 19:30, sala św. Franciszka przy kościele pw. św. Antoniego w Nowej Soli,
- 21.06.2025 r., godz. 18:00, sala przy kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Nowogrodzie Bobrzańskim,
- 22.06.2025 r., godz. 19:30, sala przy kościele pw. NMP Królowej Polski w Głogowie.
Szczególnie zapraszamy osoby, które będą pielgrzymować pierwszy raz.


