3.jpg

Plakat pielgrzymki

Plakat Rowerowej Pielgrzymki Głogowskiej 2018

Newsletter

Pomogli nam

 

 

 

 

Miasto Głogów

Powiat Głogowski

Gmina Jerzmanowa

Farby Artur Kulik

SITA Głogów

PWiK Głogów

Gmina Grębocice

Sanktuarium Jutrzenki Nadziei w Grodowcu

Centrum Kultury w Rudnej

Miasto Ścinawa

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ścinawie

Sołectwo Godzięcin

Miasto Oborniki Śląskie

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Obornikach Śląskich

Parafia pw. św. Judy Tadeusza i Antoniego Padewskiego w Obornikach Śląskich

Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy

Sołectwo Łozina

Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w Borowej

Sołectwo Karwiniec

Miasto Namysłów

Parafia pw. św. Franciszka i św. Piotra z Alkantary w Namysłowie

Policja Namysłów

Gmina Świerczów

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pokoju

Sołectwo Bierdzany

Miasto Olesno

Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Oleśnie

Parafia pw. Bożego Ciała w Oleśnie

Policja Częstochowa

II Rowerowa Pielgrzymka Głogowska na Jasną Górę 2013

Jak już wcześniej informowaliśmy tegoroczna II Rowerowa Pielgrzymka Głogowska na Jasną Górę odbędzie się w dniach 4 - 7 lipca 2013r. Trasa i program pielgrzymki ulegną w tym roku lekkim modyfikacjom.

Tegoroczna pielgrzymka ma szczególny wymiar ponieważ przeżywamy obecnie Rok Wiary. W czasie jego trwania powinniśmy m. in. na nowo odkrywać naszą wiarę w Chrystusa, dawać świadectwo, że jesteśmy Jego uczniami oraz zaangażować się w misyjną działalność Kościoła. W Roku Wiary zachęcani jesteśmy do pielgrzymowania w ważne miejsca kultu religijnego np. Ziemia Święta, Rzym lub sanktuaria. Dlatego II Rowerowa Pielgrzymka Głogowska wpisuje się również w obchody Roku Wiary, ponieważ mamy możliwość pielgrzymowania do duchowej stolicy Polski jaką jest Jasna Góra.

Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Nie ważne ile masz lat, kim na co dzień jesteś i skąd pochodzisz. Ważne jest to, że naszą Matka jest Maryja do której możemy przyjść z każdą intencją oraz to, że lubimy jeździć na rowerze.

Zapisy prowadzone są w parafii NMP Królowej Polski w Głogowie w zakrystii po każdej mszy św. Można również zapisywać się poprzez formularz dostępny na naszej stronie - tutaj.

Koszt pielgrzymki to: 150zł, w którym zawarty jest przewóz bagażu, noclegi, pełne wyżywienie, opieka medyczna. Istnieje również możliwość powrotu z Jasnej Góry autobusem. Koszt to 50zł - zapewniamy przewóz bagażu oraz roweru. Przyjazd do Głogowa planowany jest na godz. 22:00 7 lipca w niedzielę.

Warto zapoznać się z przydatnymi informacjami odnośnie pielgrzymki oraz śledzić naszą stronę internetową, gdzie będziemy zamieszczać wszystkie informacje odnośnie tegorocznej pielgrzymki. Jesteśmy też na Facebook'u, polub nas i otrzymuj informacje bezpośrednio na swojej ścianie.

Prywatność

Legetøj og BørnetøjTurtle